Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт увійти на сайт або зареєструватись.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
 • Матеріал подається у рецензований журнал. При пересиланні файлу редакція виконує вимоги, які гарантують сліпе рецензування.
 • Положення про авторські права
  1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензійної угоди та розповсюдження опублікованого твору на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
  2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
  3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
 • Перевірка на академічний плагіат: перевірка текстів здійснюється інформаційною онлайн-системою Unicheck. Договір про співпрацю з ДНУ імені О. Гончара № 07-11/2018.
 • Спонсор друку наукового журналу "Communications and Communicative Technologies" - Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара.
 • Вартість публікації: 30 грн за 1 сторінку стандартного набору (14 кегль, інтервал 1,5; 1800 знаків з пробілами).

Керівництва для авторів

 

  Під час сліпого зовнішнього рецензування тексти публікацій аналізуються за наступними критеріями:

                          

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.